Novinka

Mary Kay TimeWise Regenerační sérum C+E

101
162 hodnocení
  • 1 z 2

.

  • 1 790 Kč 210 Kč –11 %
  • (7 ks) Skladem
1 580 Kč
Kategorie: TimeWise
Záruka: 2 roky
 

Na vaši pleť každý den útočí oxidační stres. Postavte se mu pořádnou dávkou antioxidantů ve vysoce účinném séru pro ošetření obličeje obsahujícím vitaminy C a E. Tyto látky, které se přidávají do produktů péče o pleť, jsou účinné samy o sobě, pokud ale působí společně, je jejich účinek mimořádný. Vysoce účinný antioxidant – vitamin E – se spojuje s čistým vitaminem C do dvojice, jíž se daří bojovat proti stárnutí mnohem lépe. Vitamin C ze dvou dalších zdrojů přípravku dodává ještě větší sílu. Zařaďte toto mocné sérum do své každodenní péče o pleť a uvidíte, že bude více rozjasněná, pevnější a bude zářit zdravím. Luxusní regenerační sérum je dermatologicky testované, hypoalergení a testované na podráždění kůže a alergie.

Použití: Použijte dostatečné množství séra, odměření jedné dávky odpovídá jednomu dílku v okénku lahvičky. Sérum naneste rovnoměrně na obličej, aplikujte jej pohybem rukou směrem nahoru a do stran. 

Hlavní složky:
Vitamin C pocházející ze tří různých zdrojů pomáhá pleť rozjasňovat a zpevňovat:

1. Čistý vitamin C (kyselina askorbová) podporuje proces přirozené obnovy pokožky. Antioxidační vlastnosti vitaminu C a role, kterou hraje v podpoře přirozené tvorby kolagenu, z něj činí nezbytnou složku podporující zdraví pleti. V TimeWise® Regeneračním séru C+E je vitamin C zapouzdřen společně s vitaminem E, čistá verze vitaminu C se tak kontrolovaně uvolňuje společně s vitaminem E, což přispívá k dynamickému cyklu jejich doplňování v pleti. Vitamin E také zvyšuje stabilitu vitaminu C.

2. Výtažek z ovoce amla (Phyllanthus emblica extract), toto ovoce je bohatým v přírodě se vyskytujícím zdrojem vitaminu C. Jedná se o vysoce účinný antioxidant chránící zdraví pleti, bylo prokázáno, že podporuje i přirozenou tvorbu kolagenu2. Amla je superovoce plné živin, jako jsou polyfenoly, minerály a vitaminy.

3. Derivát vitaminu C (tetrahexyl ascorbate) se stal součástí séra, aby se postaral o ty oblasti pleti, ke kterým se vitamin C jen těžko dostává. Vitamin C je přirozeně rozpustný ve vodě, tento derivát byl tedy upraven tak, aby byl rozpustný v tucích, což přispívá k jeho vstřebávání. Tato úprava zajišťuje vyšší účinnost technologie společnosti Mary Kay při využití vitaminu C.

Vitamin E je jedním z nejúčinnějších antioxidantů, které věda zná. Díky spojení s vitaminem C mu vědci ve společnosti Mary Kay prodlužují život a nabízejí tak ochranu před antioxidanty a předčasným stárnutím pleti. Vše začíná u speciální technologie, která umožňuje vytvoření jakési kapsle, v jejímž středu je čistý vitamin C, tato vysoce účinná složka je poté obalena mikrokuličkami obsahujícími vitamin E. Díky jejich spojení jsou tyto nepostradatelné látky dodávány na povrch pleti společně a s řízeným uvolňováním. (Představte si tyto dva vitaminy, jako tým v barvách antioxidantů chránící vaši pleť).

Vhodný pro všechny typy pleti, i pro citlivou pokožku.

Jak aplikovat:

Aplikujte vždy dvakrát denně, ráno a večer na vyčištěnou pokožku před nanesením hydratačního krému.

mary-kay-serum-c-+-e