Mary Kay TimeWise Repair kosmetická sada

56
266 hodnocení
 • 1 z 2
 • 6 130 Kč 1 140 Kč –18 %
 • (4 ks) Skladem
4 990 Kč
Kategorie: TimeWise Repair
Záruka: 2 roky
 

TimeWise Repair Péče o pleť bojuje proti pokročilým známkám stárnutí, včetně dvou nejviditelnějších - povadlým konturám obličeje a ztrátě pevnosti pleti. Ve všech přípravcích z řady TimeWise Repair je obsažen patentovaný komplex Volu-Firm, který představuje spojení rostlinných kmenových buněk a speciálních peptidů. TimeWise Repair je kombinací rozsáhlého výzkumu, inovativního složení a komplexního testování. Vhodné pro všechny typy pleti.

Sada obsahuje produkty

Nákupem této sady ušetříte několik set korun, oproti nákupu každého produktu zvlášť. Sada obsahuje

 • Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Čisticí pěnivý krém 127 g
 • Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Liftingové sérum 29 ml
 • Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Denní krém s SPF 30 48 g
 • Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Noční krém s retinolem 48 g
 • Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Regenerační oční krém 14 g

Klíčové složky

Srdcem TimeWise Repair Péče o pleť je patentovaný komplex Volu-Firm, ideální spojení tří složek nezbytných pro obnovu pleti. Tento komplex je obsažen ve všech přípravcích z řady TimeWise Repair. Komplex obsahuje

 • Rostlinné kmenové buňky, které pomáhají chránit celistvost pleti a zajišťují pevnost pokožky.*
 • Biomimetický peptid, který podporuje důležitý proces obnovy pleti.*
 • Tripeptid zvyšující produkci kyseliny hyaluronové, která pomáhá obnovovat mladistvý vzhled a pevnost pleti.

Více o Komplexu Volu-Firm

Komplex Volu-Firm obsahuje Tripeptid 1, biomimetický peptid, který podporuje důležitý proces obnovy pleti.* Tento speciální peptid „napodobuje“ funkce pokožky, které mohou ovlivnit její chování. Podobně jako když proteiny určují zdravým buňkám, co mají dělat – produkovat více proteinů nebo spolu komunikovat. Spolupráce buněk je zásadní pro zdraví pokožky, jakmile spolu buňky přestanou komunikovat, běžné funkce kůže mohou být narušeny.

Tento peptid také podporuje syntézu kožních proteinů*, které jsou důležité pro zpevnění a podporu pokožky – fibronektin a laminin. Na rozdíl od kolagenu a elastinu, proteinů, které se mohou vyskytovat v celé vrstvě kůže dermis, fibronektin a laminin jsou primárně umístěny v oblasti kůže známé jako dermální-epidermální spojení (DEJ), což je místo kde se spojuje vrstva kůže epidermis s vrstvou dermis.

Zatímco kolagen a elastin zajišťují stavbu kůže, fibronectin a laminin ovlivňují hlavně komunikaci buněk v DEJ a buněčnou adhezi, což je proces při kterém se buňky váží dohromady a k DEJ. Pro správnou funkci pokožky jsou tyto dva procesy nezbytné.

U mladé pleti, kde jsou jednotlivé vrstvy poskládány ve vlnovkách, mohou živiny proudit z jedné vrstvy do druhé. Jak pleť stárne, tyto “vlny” se začnou zplošťovat. Kůže slábne, snižuje se množství živin pro vrstvu epidermis a snižuje se také přirozená schopnost obnovy kůže. Zploštění DEJ způsobuje vznik vrásek a povislé kůže, takže cokoliv co může tuto oblast podpořit, je dobré pro stárnoucí pleť.

mary-kay-repair-1