Novinka

Sada Saténové ruce Orchard Peach

741
21 hodnocení
  • 1 290 Kč 100 Kč –7 %
  • (3 ks) Skladem
1 190 Kč
Kategorie: Péče tělo
Záruka: 2 roky
 

Podělte se o dar vyhlazených a omlazených rukou! Sada Saténové ruce Orchard Peach byla stvořena k tomu, aby vám poskytla mimořádný požitek a oblažila vaše smysly ve třech snadných krocích. Sada obsahuje ochranný změkčující krém, zjemňující peeling s bambuckým máslem a výživný krém na ruce s bambuckým máslem. Věnujte s touto sadou pro domácí péči o ruce všem, které chcete obdarovat, blahodárný požitek.

Unikněte do oázy, kde se vaše ruce budou cítit okamžitě zvláčněné a hedvábně jemné. Tato téměř lázeňská péče oživuje a omlazuje vzhled rukou, takže budete mít pocit okamžité regenerace a vaše ruce budou vypadat zdravěji. Ruce zůstanou saténově hladké a pružné, hrubá a suchá místa budou vyhlazena a pokožka se celkově zklidní.

Báječná vůně broskve z limitované kolekce vám pomůže kdykoli uniknout z kolotoče každodenních starostí.


 

Tipy na aplikaci:

 

Krok 1: Chrání a připravuje - Ochranný změkčující krém (Satin Hands® Protecting Softener) podporuje ochrannou bariéru pokožky a zadržuje v ní cennou vlhkost. 

Krok 2: Čistí a uhlazuje – jemně vmasírujte Zjemňující peeling s bambuckým máslem (Satin Smoothie® Refining Shea Scrub) do rukou a poté je opláchněte.  

Krok 3: Vyživuje a zklidňuje - díky Výživnému krému s bambuckým máslem (Satin Hands® Nourishing Shea Cream).