Novinka

Sada Saténové ruce Blissful Pomegranate

741
8 hodnocení
  • 1 290 Kč 100 Kč –7 %
  • (4 ks) Skladem
1 190 Kč
Kategorie: Péče tělo
Záruka: 2 roky
 

Podělte se o dar vyhlazených a omlazených rukou! Sada Saténové ruce Blissful Pomegranate byla stvořena k tomu, aby vám poskytla mimořádný požitek a oblažila vaše smysly ve třech snadných krocích. Sada obsahuje ochranný změkčující krém, zjemňující peeling s bambuckým máslem a výživný krém na ruce s bambuckým máslem. Věnujte s touto sadou pro domácí péči o ruce všem, které chcete obdarovat, blahodárný požitek.

Unikněte do oázy, kde se vaše ruce budou cítit okamžitě zvláčněné a hedvábně jemné. Tato téměř lázeňská péče oživuje a omlazuje vzhled rukou, takže budete mít pocit okamžité regenerace a vaše ruce budou vypadat zdravěji. Ruce zůstanou saténově hladké a pružné, hrubá a suchá místa budou vyhlazena a pokožka se celkově zklidní.

Báječná vůně granátového jablka z limitované kolekce† vám pomůže kdykoli uniknout z kolotoče každodenních starostí.

Nechte se unést do místa čisté blaženosti, kde budou vaše ruce hýčkány a kde potěšíte své smysly. Tato příjemná vůně voní po šťavnatém granátovém jablku – oblíbeném ovoci se semeny podobnými drahokamům, které se pěstuje již od nepaměti. Dále je obohacena ovocnou směsí divokých bobulí, jablek, hrušek a marakuji. Váš bezstarostný únik čeká jen na vás. Najděte své potěšení ještě dnes.  

 

Tipy na aplikaci:

 

Krok 1: Chrání a připravuje - Ochranný změkčující krém (Satin Hands® Protecting Softener) podporuje ochrannou bariéru pokožky a zadržuje v ní cennou vlhkost. 

Krok 2: Čistí a uhlazuje – jemně vmasírujte Zjemňující peeling s bambuckým máslem (Satin Smoothie® Refining Shea Scrub) do rukou a poté je opláchněte.  

Krok 3: Vyživuje a zklidňuje - díky Výživnému krému s bambuckým máslem (Satin Hands® Nourishing Shea Cream).