Krém na ruce s bambuckým máslem Citrus Rose

700
15 hodnocení
  • 370 Kč 10 Kč –2 %
  • Momentálně nedostupné
360 Kč
Kategorie: Péče tělo
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Udělejte si chvilku pro péči o ruce s vůní citronové růže. Krém s bambuckým máslem vyživuje suchou pokožku a má klinicky prokázaný hydratační efekt přetrvávající 24 hodin.
Ruce zůstávají zklidněné a hydratované i po umytí.

Povzneste péči o ruce na novou úroveň díky krémové hebkosti tohoto hydratačního krému. Zahalte své ruce do hydratující péče a potěšte se nádhernou vůní citrusové růže. Vnímejte, jak se krém vpíjí do pokožky a ta se zklidňuje a hydratuje, tento pocit vás neopustí ani po umytí rukou.

 

Bambucké máslo
Používá se již po staletí pro ochranu, vyživení a zjemnění pokožky. Obsahuje omega3 kyseliny. O těch je známo, že pomáhají zachovávat přirozenou kožní bariéru a hydrataci, je-li tato kožní bariéra dobře ochráněna, pokožka neztrácí tolik vlhkosti. Bambucké máslo, které vaši pleť zahalí do závoje jemné hydratace je perfektní složkou přípravků, díky kterým budete mít každý den pocit, jako byste si právě dopřála péči v salonu

Krém obsahuje i meruňkový, světlicový a slunečnicový olej, ty jsou bohatým zdrojem vitaminů A E a omega-3 kyselin. Bylo prokázáno, že omega-3 mastné kyseliny pomáhají udržovat zdravou kožní bariéru a hydrataci pokožky, je-li tato kožní bariéra dobře ochráněna, pokožka neztrácí tolik vlhkosti.