Novinka

Mary Kay Clinical Solutions Superséra

714
97 hodnocení

  • (12 ks) Skladem
1 780 Kč
Kategorie: Clinical Solutions
Záruka: 2 roky
 

SÉRUM NA INTENZIVNÍ HYDRATACI PLETI
Řekli jsme si, že krásná pleť je hydratovaná pleť. Představte si, že krásná mladá buňka putuje pokožkou do horních vrstev 28-40 dní. Za tuto dobu ztrácí většinu své vody.
Sérum, které obsahuje účinné látky, které jakoby buňku obalí do zvláštního ochranného obalu a druhá část dodá energii, aby buňka rychleji dorazila k povrchu a byla tam pevná a zářivá !!
Je vlastně urychlovač pohybu buňky.
Pokud je pleť dlouhodobě dehydrovaná je potřeba před započetím kůry udělat peeling a odstranit již mrtvé buňky. Podpořit hydratační maskou.


SÉRUM PROTI VRÁSKÁM
V pleti funguje struktura “pavoučí sítě “, neboli kolagenových a elastinových vláken, které spojují jednotlivé buňky k sobě. Jejich funkce je z vnější strany ochranná, aby do nás nevnikaly toxické látky a z vnitřní strany drží hydrataci a pevnost. Vznik vrásky je vlastně povolení těchto vláken, vznikne mezera a ta se prohlubuje. Nelze to zastavit úplně, ale lze podpořit tvorbu nových spojení, která nahradí ta uvolněná. Jako když se udělá nový most. A tím, že tento proces směřuje z vnitřku pokožky ven, je na povrchu viditelné vypnutí ihned vidět! Vitamím C a Resveratrol jsou právě tyto složky k vypnutí .
OBĚ SÉRA jsou natolik převratná a jsou daleko levnější než jedna dávka botoxu !!!
A pleť neztrácí mimiku!


Jak aplikovat:
První aplikujeme to s vitamínem C a jako druhé to s HA kyselinou a ceramidy.

Tato dermokosmetická ošetření působí na pleť jako wellness, kombinace koncentrovaných dávek některých vědou nejvíce ceněných látek pleti s každou drahocennou kapkou pomáhají, aby naplno rozvinula svůj potenciál. Jakmile určíte, které ze supersér je pro vás to pravé, snadno jej zařadíte do pravidelné péče o pleť.

  • Do dlaní vytlačte 6 až 8 kapek séra a naneste jej na tvář a krk, vyhněte se oblasti kolem očí. Použité množství se může lišit podle potřeby a vašich preferencí.
  • Tento postup opakujte ráno a večer po vyčištění a tonizaci pleti.
  • Poté péči dokončete aplikací séra, hydratačního přípravku a ochrany proti slunci (při ranní aplikaci).

mary-kay-supersera-sada