Novinka

Mary Kay Clinical Solutions Sada

657
138 hodnocení
  • 3 190 Kč 491 Kč –15 %
  • (2 ks) Skladem
2 699 Kč
Kategorie: Clinical Solutions
Záruka: 2 roky
 

Vylepšete svoji péči o pleť s touto 2krokovou sadou. Používejte tuto sadu společně ideálně při procesu retinizace, tedy v období, kdy si pleť na čistý retinol teprve zvyká. Tyto 2 produkty budou velmi rychle patřit mezi přípravky, které prostě chcete používat.

Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 sérum: Noční sérum, které obsahuje čistý retinol ve vysoké koncentraci, čímž bojuje proti vráskám, pigmentovým skvrnám a ztrátě pevnosti pokožky. Retinol doporučují dermatologové jako zlatou složku, jež pomáhá v prevenci známek stárnutí, které ještě nejsou viditelné, i zabraňuje prohlubování již viditelných známek stárnutí. Stimuluje obnovení buněk pod povrchem pokožky, proto pleť vypadá tak, jako když jste byli mladší. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, čímž zdokonaluje vzhled pokožky, v které již kolagen ubývá

Mary Kay Clinical Solutions Zklidňující a obnovující mléko: Klinická studie prokázala zklidnění podrážděné pokožky a okamžitou hydrataci. Toto vyživující pleťové mléko obsahuje čtyři rostlinné oleje, jež jsou známé svými zklidňujícími účinky. Pokud hledáte lehoučké pleťové mléko, je tento přípravek dokonalou volbou. Slouží také jako součást procesu jemné retinizace společně s přípravkem Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 sérum.

 

Tipy na aplikaci Clinical Solutions Retinol sérum:
Ještě než začnete používat přípravek s retinolem častěji, je důležité, aby si pleť přivykla na přípravek s vysoce koncentrovaným retinolem, neboli se takzvaně retinizovala. Pokud jde o první používání vysoce koncentrovaného retinolu*, doporučuje Mary Kay podstoupit proces aplikace retinolu (viz níže).

1. - 2. TÝDEN
Používejte jednou týdně Mary Kay Clinical Solutions® Retinol 0.5 sérum zředěný ve zklidňujícím a obnovujícím mléce Mary Kay Clinical Solutions®.

Pokyny: Večer si vyčistěte pleť a počkejte přibližně 5-10 minut. Dávku séra Mary Kay Clinical Solutions® Retinol 0.5 sérum o velikosti hrášku (jednou stlačte pumpičku) smíchejte ve Zklidňujícím a obnovujícím mléce Mary Kay (jednou stlačte pumpičku). Směs rozetřete po čele, tvářích, nose a bradě směrem vzhůru a směrem ven, ale vyhněte se okolí očí. Než budete nanášet další přípravky, nechte na pokožku působit směs. Během dne i týdne můžete používat Mary Kay Clinical Solutions® Zklidňující a obnovující mléko ke zklidnění pokožky podle potřeby. Během dne používejte opalovací krém.

3. - 4. TÝDEN
Jednou týdně aplikujte Mary Kay Clinical Solutions® Retinol 0.5 sérum a následně Mary Kay Clinical Solutions® Zklidňující a obnovující mléko.

5. - 6. TÝDEN
Dvakrát týdně aplikujte Mary Kay Clinical Solutions® Retinol 0.5 sérum a následně Mary Kay Clinical Solutions® Zklidňující a obnovující mléko.

7. - 8. TÝDEN
Třikrát až pětkrát týdně aplikujte Mary Kay Clinical Solutions® Retinol 0.5 sérum a následně Mary Kay Clinical Solutions® Zklidňující a obnovující mléko.

9. TÝDEN A DALŠÍ
Při následném používání můžete pozorovat pokročilé účinky. Frekvence používání přípravku Mary Kay Clinical Solutions® Retinol 0.5 sérum se odvíjí od snášenlivosti pleti. Jakmile si pleť zvykne na používání retinolu, můžete přípravek aplikovat i každý večer.
 
 
Tipy na aplikaci Clinical Solutions Zklidňující a obnovující mléko:
Naneste na pleť obličeje ve směru vzhůru a ven. Lze aplikovat samostatně nebo pod hydratační přípravek. Používejte ráno, večer a kdykoliv během dne ke zklidnění pleti.

Chcete-li používat přípravek při procesu zvykání pleti na retinol značky Mary Kay, rozřeďte Retinol 0.5 ve Zklidňujícíma a obnovujícím pleťovém mléce při prvních dvou aplikacích. Během dne opět naneste na pleť, aby se pokožka zklidnila (dokonce i přes líčení). Od třetí aplikace retinolu můžete nanášet mléko na pleť obličeje ráno i večer, než aplikujete hydratační přípravek. Následně aplikujte podle potřeby po celý den.