Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 sérum

844
4 hodnocení
  • 2 190 Kč 300 Kč –13 %
  • (5 ks) Skladem
1 890 Kč
Kategorie: Clinical Solutions
Záruka: 2 roky
 

Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 sérum: Noční sérum, které obsahuje čistý retinol ve vysoké koncentraci, čímž bojuje proti vráskám, pigmentovým skvrnám a ztrátě pevnosti pokožky. Retinol doporučují dermatologové jako zlatou složku, jež pomáhá v prevenci známek stárnutí, které ještě nejsou viditelné, i zabraňuje prohlubování již viditelných známek stárnutí. Stimuluje obnovení buněk pod povrchem pokožky, proto pleť vypadá tak, jako když jste byli mladší. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, čímž zdokonaluje vzhled pokožky, v které již kolagen ubývá.

 

Tipy na aplikaci Clinical Solutions Retinol sérum:
Ještě než začnete používat přípravek s retinolem častěji, je důležité, aby si pleť přivykla na přípravek s vysoce koncentrovaným retinolem, neboli se takzvaně retinizovala. Pokud jde o první používání vysoce koncentrovaného retinolu*, doporučuje Mary Kay podstoupit proces aplikace retinolu (viz níže).

1. - 2. TÝDEN
Používejte jednou týdně Mary Kay Clinical Solutions® Retinol 0.5 sérum zředěný ve zklidňujícím a obnovujícím mléce Mary Kay Clinical Solutions®.

Pokyny: Večer si vyčistěte pleť a počkejte přibližně 5-10 minut. Dávku séra Mary Kay Clinical Solutions® Retinol 0.5 sérum o velikosti hrášku (jednou stlačte pumpičku) smíchejte ve Zklidňujícím a obnovujícím mléce Mary Kay (jednou stlačte pumpičku). Směs rozetřete po čele, tvářích, nose a bradě směrem vzhůru a směrem ven, ale vyhněte se okolí očí. Než budete nanášet další přípravky, nechte na pokožku působit směs. Během dne i týdne můžete používat Mary Kay Clinical Solutions® Zklidňující a obnovující mléko ke zklidnění pokožky podle potřeby. Během dne používejte opalovací krém.

3. - 4. TÝDEN
Jednou týdně aplikujte Mary Kay Clinical Solutions® Retinol 0.5 sérum a následně Mary Kay Clinical Solutions® Zklidňující a obnovující mléko.

5. - 6. TÝDEN
Dvakrát týdně aplikujte Mary Kay Clinical Solutions® Retinol 0.5 sérum a následně Mary Kay Clinical Solutions® Zklidňující a obnovující mléko.

7. - 8. TÝDEN
Třikrát až pětkrát týdně aplikujte Mary Kay Clinical Solutions® Retinol 0.5 sérum a následně Mary Kay Clinical Solutions® Zklidňující a obnovující mléko.

9. TÝDEN A DALŠÍ
Při následném používání můžete pozorovat pokročilé účinky. Frekvence používání přípravku Mary Kay Clinical Solutions® Retinol 0.5 sérum se odvíjí od snášenlivosti pleti. Jakmile si pleť zvykne na používání retinolu, můžete přípravek aplikovat i každý večer.