Novinka

Mary Kay Clinical Solutions Obnovující supersérum

800
34 hodnocení

  • (6 ks) Skladem
890 Kč
Kategorie: Clinical Solutions
Záruka: 2 roky
 

Mary Kay Clinical Solutions Obnovující supersérum

Pleť se regeneruje tím, že se zbavuje odumřelých kožních buněk, čímž uvolňuje místo pro buňky nové. Ne všechny odumřelé buňky ale samy zcela odpadnou. Proto je exfoliace, která se postará o jejich úplné odstranění, tak důležitá. Supersérum zajišťující exfoliaci, jako je právě tento přípravek, pomáhá urychlit proces obnovy pokožky a vy tak získáváte hladkou pleť, po které toužíte.

Charakteristiky
Dermatologicky testované
Nekomedogenní
Testované na dráždivost pleti a kožní alergie
 
Tipy pro aplikaci
Používání tohoto superséra společně s Mary Kay Clinical Solutions® Retinolem 0.5 sérem se nedoporučuje. V den, kdy jej aplikujete, byste se také měla zdržet používání dalších peelingových produktů, jako jsou TimeWise Repair™ Revealing Radiance™ Peeling na obličej, TimeWise® Intenzivní peeling, Mary Kay Naturally® Pudrový peeling, Clear Proof® Hloubkově čisticí maska s aktivním uhlím nebo Skinvigorate Sonic® Čisticí kartáček. Také se doporučuje, abyste společně s tímto supersérem nepoužívala produkty z řady Clear Proof® obsahující kyselinu salicylovou.

  • Do dlaní nakapejte 6 až 8 kapek přípravku a naneste jej na tvář a krk, vyhněte se oblasti kolem očí.
  • Přípravek aplikujte večer dvakrát až třikrát týdně po vyčištění pleti a použití pleťového tonika.
  • Poté naneste sérum a hydratační přípravek, které používáte večer.
  • Následující den nezapomeňte použít širokospektrální ochranu proti slunci, při používání tohoto superséra se také vyhýbejte slunečnímu záření po dobu jeho aplikace a ještě následující týden.
 
Klíčové složky
Poly-hydroxykyselina (PHA) (glukonolakton) – 5,0 %
Molekuly poly-hydroxykyseliny (PHA), patřící do druhé generace technologie využívající hydroxykyseliny, jsou větší než u alfa-hydroxykyseliny, působí tak výlučně na povrchu pokožky a zajišťují jemnou, ale účinnou exfoliaci.
• Množství poly-hydroxykyseliny v našem produktu bylo záměrně zvoleno tak, aby bylo možné nechat produkt působit na pokožce. Kyselina rozkládá vazby mezi odumřelými kožními buňkami a urychluje tak exfoliaci svrchní vrstvy pokožky, čímž přispívá k rozjasnění pleti a zlepšení její textury.

Alfa-hydroxykyselina (AHA) (kyselina glykolová) – 3,9 %
V porovnání s poly-hydroxykyselinou jsou molekuly alfa-hydroxykyseliny (AHA) mnohem menší a snadno pronikají svrchními vrstvami pokožky a urychlují exfoliaci v jejích hlubších vrstvách.
• Alfa-hydroxykyselina pomáhá urychlovat obnovu buněk i exfoliaci tím, že rozkládá vazby mezi odumřelými kožními buňkami v několika vrstvách pokožky.
• Je možné ji nechat působit bez oplachování, pomáhá pleť rozjasňovat a na pohled vyrovnává její texturu a celkově ji vyhlazuje

Glycerin
Glycerin mající na pleť obnovující účinek je přírodní sloučenina získávaná z rostlin, perfektně doplňuje vysoce účinné spojení dvou výše uvedených hydroxykyselin s exfoliačním účinkem.
• Glycerin se často používá jako zvlhčovadlo, umí na sebe vázat vodu a pomáhá tak zvyšovat hydrataci ve svrchních vrstvách pokožky.